039 | OSAMĚNÍ
VÁCHAL Josef (1884 - 1969)
- hammer price: 2 000 CZK
final price: 2 000 CZK
3.2., 13:25 5165 2 000 CZK 23.2., 20:16 5165 2 000 CZK Barevný dřevoryt na papíře, 35 x 25 cm, rámováno, pod sklem, datace 1914, signováno vpravo dole JVáchal.